Enter Serwis - Stalowa Wola
 
 

Mobilny Serwis Komputerowy

Szybkie naprawy u Klienta

Masz problem z komputerem lub innym urządzeniem IT?

Wezwij POGOTOWIE KOMPUTEROWE!

Zadzwoń do nas a my wyślemy do Ciebie naszego serwisanta. Jeśli usterka nie będzie zbyt poważna, zostanie usunięta na miejscu. Jednak w przypadku gdy będzie wymagała poważniejszej naprawy nasz serwisant zabierze Twój sprzęt IT do naszego serwisu. Po usunięciu usterki odwiezie Ci go bezpłatnie z powrotem.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Na ternie Stalowej Woli i okolic dojazd gratis!

Więcej… .

Dla Ciebie

Oferta dla klientów indywidualnych

Masz problem z komputerem lub innym urządzeniem IT?

Nie chcesz wzywać POGOTOWIA KOMPUTEROWEGO

Zapraszamy do siedziby naszego serwisu czynnego od poniedziałku do piątku od godziny 10 do 17.

Umów się telefonicznie na wizytę a my zarezerwujemy wygodny dla Ciebie termin i godzinę abyśmy mogli poświęcić Tobie maksymalną ilość uwagi i czasu w celu rozwiązania Twojego problemu ze sprzętem IT.

Nasi klienci indywidualni otrzymują szybką, fachową i tanią pomoc w zakresie:

Więcej….

Dla Firmy

Oferta dla firm, instytucji i szkół

Masz problem z komputerem lub innym urządzeniem IT?

Zainwestuj w Outsourcing IT

Nie każdą firmę stać na zatrudnienie osobnego pracownika czy pracowników, którzy odpowiadali by za zaplecze informatyczne. Decydując się na Outsourcing IT w swojej firmie, przekazujesz część lub całość odpowiedzialności za infrastrukturę IT naszemu serwisowi.

To nie jest pojedyncza usługa. To kompleksowe rozwiązania, elastycznie dopasowane do potrzeb Państwa biznesu.

Więcej….

 

Odzyskiwanie danych - usługi specjalistyczne.

Jeśli twój dysk zachowuje się dziwnie, albo utraciłeś dostęp do swoich danych - trafiłes we właściwe miejsce. Bez względu na to czy to dysk z laptopa czy z komputera stacjonarnego, serwera, lub macierzy dyskowej jesteśmy w stanie Ci pomóc. Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem spotkaliśmy się z niezliczoną ilościa różnych przypadków. Niezależnie od źródła problemu, czy ważności danych możesz nam zaufać.

Przede wszystkim nie panikuj i nie podejmuj jakichkolwiek prób odzyskania danych na własną rękę. Często takie działanie uniemożliwia jakąkolwiek ingerencję z uwagi na nadpisanie danych. Wyłcz komputer za pomocą przycisku na obudowie (przytrzymaj go przez kilka sekund), wykręć dysk, przynieś go do nas.

Polecamy:

img-16
img-17