SERWIS KOMPUTEROWY: DLA FIRMY

"Oceniam potrzeby światowego rynku na około pięć komputerów."
Thomas Watson, prezes IBM, 1943 r
 

 

 

img-1

SERWIS KOMPUTEROWY: DLA FIRMY

Dla klientów biznesowych:

Jedną z podstawowych działalności naszej firmy jest kompleksowa obsługa informatyczna firm dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów. Wspłópraca z nami na podstawie stałej umowy jest gwarancją wysokiej jakości pracy systemu komputerowego. Zapewniamy m.in. szybką reakcję na wypadek awarii oraz regularną diagnostykę sprzętu i oprogramowania.

Umowy serwisowe na opiekę IT opłacane są na zasadzie abonamentu miesięcznego w formie ryczałtu bez limitu godzin lub na określoną wspólnie z Klientem liczbę godzin oraz za godziny dodatkowe w przypadku przekroczenia ustalonego limitu.

Stałe usługi informatyczne wymagające częstej obecności w siedzibie klienta realizujemy na terenie Stalowej Woli i okolic.

Kompleksową obsługę firm w zakresie informatycznym można podzielić na dwie główne kategorie:

1. Outsourcing IT pełny.

2. Outsourcing IT częściowy.

Pierwszy wiąże się z przekazaniem całości zadań zewnętrznej firmie, częściowy natomiast to wydzielenie kilku elementów, którymi zajmuje się odpowiednia firma. Pozwala to diametralną redukcję kosztów, usprawnienie i unowocześnienie infrastruktury informatycznej przedsiębiorstwa dzięki zastosowaniu wiedzy wielu specjalistów z różnych dziedzin bez konieczności ich zatrudniania. Nasza firma dobiera adekwatnych specjalistów do wykonania konkretnego zlecenia lub zadania.

Konieczność redukcji kosztów przy obecnej sytuacji na rynku skutkuje często niemożnością zatrudnienia wykwalifikowanej kadry informatycznej lub prowadzenia własnego działu IT.

A, co w sytuacji awarii systemów informatycznych w firmie? W dzisiejszych czasach żadne przedsiębiorstwo nie może sobie pozwolić na utratę danych czy brak komunikacji.

Idealnym rozwiązaniem dla Państwa firmy jest outsourcing usług IT, czyli zlecenie wykwalifikowanemu podmiotowi – SERWISOWI KOMPUTEROWEMU ENTER - opieki nad zasobami informatycznymi przedsiębiorstwa. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancję fachowej i rzetelnej obsługi.

Czy to się opłaca?

Dlaczego bardziej się opłaca abonament niż doraźne, jednorazowe usługi? Abonament pozwoli zaoszczędzić nawet do 40% wydatków przeznaczonych na obsługę informatyczną. W ramach abonamentu otrzymują również Państwo bezpłatny konsulting i doradztwo w kwestiach teleinformatycznych. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin informatyki. W zależności od charakteru problemu dopasowujemy odpowiedniego pracownika do wykonania danego zadania w przedsiębiorstwie. Jest to znacznie lepsza i tańsza alternatywa niż tworzenie własnego zaplecza specjalistów. ENTER stosuje tylko najnowsze i najskuteczniejsze rozwiązania dostępne na rynku. Innowacyjne i nowoczesne rozwiązania są w tym momencie gwarancją sukcesu dla małych i średnich firm, znacząco obniżają koszty produkcji i przyspieszają pracę w firmie. Oferujemy również przebudowę oraz optymalizację infrastruktury i kosztów IT. Dzięki temu szybko można unowocześnić i zoptymalizować już istniejące rozwiązania.

Na czym to polega?

Abonament IT to rozwiązanie polegające na podpisaniu specjalnej umowy w której określa się czas reakcji na awarię, zakres obowiązków naszych pracowników i inne warunki współpracy. Cześć problemów da się rozwiązać zdalnie, bez potrzeby przyjazdu serwisanta. Wtedy nasz konsultant podpowie Państwu, jakie czynności należy wykonać, aby szybko usunąć dany problem. Jednak pewne kwestie jak konserwacja systemów, infrastruktury, audyty bezpieczeństwa lub poważniejsze awarie wymagają od nas osobistego kontaktu. W tym momencie nasz serwisant jak najszybciej dotrze do siedziby klienta, aby rozwiązać problem.

W ramach umowy o współpracy najczęściej wykonywane usługi to m.in.:

  • konserwacja i optymalizacja już istniejących systemów informatycznych
  • doradztwo strategiczne
  • projektowanie i wdrażanie sieci informatycznych
  • bezpieczeństwo sieci – audyt informatyczny
  • szkolenia pracowników
  • administracja serwerami
  • konfiguracja sprzętu i oprogramowania
  • archiwizacja danych
  • tworzenie i wdrażanie polityk bezpieczeństwa firmy
  • audyt legalności oprogramowania

Przed zawarciem umowy nasz pracownik dokona dogłębnej analizy potrzeb przedsiębiorstwa i infrastruktury informatycznej klienta. Na podstawie wyników tej analizy przygotujemy dopasowaną i indywidualną ofertę.

Zapraszamy do współpracy!