O Firmie

"Awaria komputera wyczekuje cierpliwie na najbardziej niedogodny moment, aby bezlitośnie zaatakować."
Prawa Murphy'ego
 

 

 

img-1

SERWIS KOMPUTEROWY ENTER

Kim jesteśmy?

ENTER jest dynamicznie rozwijającym się serwisem zajmującą się szeroko pojętą obsługą informatyczną oraz naprawą sprzętu IT. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi informatyczne dla klientów prywatnych, jak również kompleksową obsługę informatyczną firm (w ramach pojedynczego zlecenia lub stałej umowy).

SERWIS ENTER powstał w 2009 roku w Stalowej Woli. Od tego momentu nieustannie rozwija się, gromadząc wokół siebie doświadczonych specjalistów sektora IT.  Do tej pory nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi markami światowego przemysłu informatycznego. Podpisaliśmy także umowy partnerskie z wiodącymi firmami tego sektora w Europie Środkowej.

Cel:

Celem firmy jest rzetelne i wiarygodne doradztwo w sferze rozwiązań informatycznych, fachowa opieka techniczna oraz trafny dobór sprzętu i oprogramowania dostosowanego do Państwa potrzeb. Uwzględniamy zmieniające się warunki rynkowe i postęp w zakresie technologii informatycznych. Czynniki te wymagają nowoczesnych rozwiązań, dlatego firma gwarantuje dostawę profesjonalnych, markowych i w szczególności oryginalnych zestawów sprzętowych i softwarowych dla małego i średniego biznesu oraz dla klientów indywidualnych. Zajmujemy się budową infrastruktury sieciowej od podstaw jak również przeprowadzamy modernizacje i rozbudowę już istniejących instalacji. Zapewniamy późniejszą administracje oraz pomoc przy użytkowaniu i rozwiązywaniu problemów.

Misja firmy

Naszą misją jest sprawne działanie Państwa komputera, oprogramowania czy infrastruktury sieciowej. Zależy nam, aby problemy naszych klientów związane z obsługą informatyczną znikały tak szybko jak to tylko możliwe a kłopoty w kwestii wyboru czy obsługi sprzętu i oprogramowania nie stanowiły żadnych zmartwień.

Strategia i polityka naszego serwisu oparta jest na nieustannym dążeniu do ulepszania i doskonalenia współpracy z naszymi Klientami. Pracując na sukces Klienta, pracujemy jednocześnie na nasz własny.

Zasięg usług

Nasza siedziba mieści się w Stalowej Woli. Działamy na terenie Stalowej Woli i okolic do 50 km od miasta, jednak wciąż systematycznie poszerzamy teren działania i zasięg naszych usług.

Dlaczego warto korzystać z naszych usług?

  • posiadamy wieloletnie doświadczenie,
  • zapewniamy szeroką ofertę usług,
  • zapewniamy wsparcie techniczne doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników,
  • szybką reakcja, profesjonalne i sprawne działanie w przypadku awarii,
  • gwarantujemy miłą i kompetentną obsługę,
  • bezpłatny dojazd do Klienta,

Mamy wielu zadowolonych klientów. Dołącz do nich!

Zapraszamy do współpracy.